www.Rinia4umer.net

www.Rinia.4umer.net
 
ForumForum  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Share | 
 

 Qe edhe do foto islame qitu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Qe edhe do foto islame qitu   Wed Oct 22, 2008 12:39 am

Se pari ju pershendes Tinushe me pershendetjen Islame Esalamu alejkum we rahmetullahu we berekatuhu dhe ju deshiroj suksese ne ket web faqe islame sepse besoj se kjo do te ket ndikim te madh ne vetedijësimin e vellezërve tonë ku disa prej tyre ende nuk e kan kuptuar islamin apo fenë e cila është më e mira nder te gjitha dhe ketu eshte e verteta.Kjo nismë e jotja eshte me shumë vend dhe me kete tregon gadishmerin tende per te treguar se ua don te miren te gjithve sepse po te mos ishte ashtu ateher ti do ta mbaje vetem per vehte. Suksese te metutjeshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Qe edhe do foto islame qitu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.Rinia4umer.net :: Foto Islame-
Kërce tek: